Může nastat situace, kdy narazíte na nesprávnou funkčnost Menu (např. ne všechny prvky menu, které jste vytvořili jsou viditelné). Daný problém je zapříčiněn chybou ve WordPressu samotném. Tato chyba může být vyřešena přes proměnou PHP max_input_vars. Avšak pouze správce serveru může udělat tuto změnu.
Pro bezpečnější komunikaci se serverem můžete využít protokol HTTPS. Pokud chcete používat protokol HTTPS, je nutné nejprve nainstalovat potřebný certifikat na server, a poté aktivovat v kartě Theme Global Settings. Tato funkce není WordPressem plně podporována. Klikněte pro více informací.
Při editaci CSS není potřeba vytvářet child theme. Stačí naklonovat skin addonu a upravit přes Live Preview (náhled).
V základním nastavení využívá WordPress „ošklivé“ odkazy. Toto nastavení se však dá změnit, jak můžete vidět na této stránce.
Více informací naleznete v dokumentech na oficiálních stránkách.
Efekt CSS Jitteru je nejlépe vidět, když najedete myší na element stránky. Většinou se tak stane, pokud přiřadíte jednomu HTML elementu více CSS pravidel. Poté si všimnete, že pravidla CSS funngují lehce jinak po najetí myší na element. V tom okamžiku se elementy jeví poskakujicí.
Nejjednodušeji to vysvětlíme na jednoduchém prvku DIV bez ohraničení. V momentě, kdy najedete na tento prvek myší by se kolem mělo vykreslit ohraničení o síle 1 pixel. Nastane rychlý a nepěkný přechod.
Tady nabízíme několik řešení. Nastavte CSS ohraničení okolo DIV elementu v jeho normálním stavu. Ujistěte se, že šířka ohraničení souhlasí s šířkou ohraničení po najetí myši a barva je plně transparentní. To samé platí pro text uvnitř prvku (v obou stavech musí byt nastaven stejný font a jeho další vlastnosti).
Import/export obsahuje:
Import/Export neobsahuje:
V prohlížečích Chrome a FireFox nejsou jednotky viewportu správně implementovány. Problém nastavá v případech, kdy stránka obsahuje tolik informací, že se objeví vertikální posuvník. Kdykoliv na této stránce addon obdrží šířku 100 vw, oba výše uvedené prohlížeče ignorují vektikální posuvník a roztáhnou stránku více, než je aktuální šířka okna prohlížeče, a proto se objeví i horizontální posuvník. Je otázkou, zda to nějaký z nadcházejících updatů prohlížečů vyřeší.
Výpočty Viewport Jednotek:
1 vw = 1/100 * současná šířka viewportu v pixelech
1 vh = 1/100 * současná výška viewportu v pixelech
Rozměry Viewportu jsou rovny rozměrům viditelné plochy prohlížeče (stolní počítač, mobil, tablet atd.). Výše popsané výpočty se týkají jak velikosti elementu tak velikosti fontu.
Tyto výpočty mají ale také několik problémů. Nejvíce jsou znatelné na starších mobilních zařízeních. Jako příklad můžeme zmínit Android OS verze 4.3 a nižší a iOS verze 7.1 a nižší.
Po nainstalování tohoto pluginu můžete začít používat WooCommerce. Instalátor automaticky vytvoří defaultní WooCommerce stránky. Instalační proces se zahajuje v nastavení WooCommerce pluginu, v administrátorské části WordPressu.
Ikona nákupního košíku v addonu HEADER nebude fungovat správně bez vytvořených základních stránek WooCommerce. V tomto případě i pokus o resetování zapomenutého hesla (které se používalo k přihlášení do WordPressu), nebude fungovat také.
Copyright 2015 MAXON DESIGN s.r.o. | All Rights Reserved | Powered by WordPress