Nastavil jsem skin buttonů produktu na hidden a teď se mi nezobrazuje popis!

Pokud nastavíte skin na hidden, Golden Egg daný addon nevygeneruje. V případě že na daném addonu je závislý nějaký JavaScript (jako například WooCommerce zobrazuje popis podle konkrétního tab buttonu), tak je možné že stránka nebude fungovat správně. Řešením v takovém případě je vytvořit „prázdný skin“ – tedy skin který bude mít nastavenou šířku a výšku wrapperu na 0 a všechny boxy budou mít nastaveny visibility na „hidden“.

Mohu využít WordPress Multisite s GoldenEgg? Jak Multisite nastavit?

Podle našeho testování je GoldenEgg kompatibilní s multisite – prostě GoldenEgg nainstalujte jako normálně. Co se týče nastavení – lze použít například přehledný návod od Gigaserver.cz

Nainstaloval(a) jsem plugin X  a funkce Y mi přestala fungovat / plugin nefunguje.

GoldenEgg má spoustu vestavěných funkcí a doporučujeme využívat právě ty. Nemáme možnost testovat kompatibilitu každého pluginu, takže je možné že vznikají konflikty. Pokud GE funkci tohoto pluginu nenabízí a myslíte si že by měla být podporována, kontaktujte nás.

Po aktualizaci se mi nenačítají stránky/celý GE, co mám dělat?!

Občas se vyskytnou prlbémy s oprávněními souborů – prohlížeč k nim nemá přístup. Je nutné tyto oprávnění opravit – minimálně je potřebné oprávnění k přístupu. Například Wedos pro tyto situace má v nastavení webhostingu v nástrojích možnost opravy oprávnění.

Inzerujete načítání pod 1s, ale mě se web načítá déle!

Na dobu načítání má vliv více faktorů – od verze PHP po velikost webu. Doporučenou konfiguraci naleznete na stránce „Instalace“. Dále je potřeba pamatovat na to že čím více dat, tím delší doba načítání – obrázky je před nahráním dobré optimalizovat, k tomuto účelu jsou vhodné nástroje jako například Compressor.io. Doporučujeme držet velikost stránky co nejnižší, například kolem 1MB.

Aktualizoval jsem na verzi 1.3.1 a teď jsou moje skiny rozhozené!

V této verzi proběhla zpětně nekompatibilní změna – sjednocení textblocku ve všech addonech. Bohužel bude nutné předělat skiny které jsou touto změnou zasaženy. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Po poslední aktualizaci mi zmizela možnost nastavit více „featured“ obrázků na blogu. Chci to zpátky!

V aktualizaci 1.3.0 jsme odebrali vestavěný cizí plugin do Golden Egg, kvůli možosti konfliktu a zjednodušení aktualizací. Stále je však možné tuhle funkci využívat, pokud si nainstalujete do WordPressu plugin „Multiple post thumbnails„.

Proč mi po poslední aktualizaci začaly „pixelovatět“ obrázky?!

V aktualizaci 1.3.0 jsme začali načítat obrázky ve velikostech nastavených ve wordpressu. Pokud Vám obrázky přijdou moc „pixelovaté“ (v moc nízké kvalitě), tak stačí upravit toto nastavení.

Jak vytvořím vícejazyčný web?

GoldenEgg zatím nemá podporu vícejazyčných webů, proto nejjednoduší možnost vytvoření vícejazyčného webu je mít oddělenou verzi v cizím jazyce na subdoméně.

Ať měním velikost okna jak chci, nezobrazí se mi skin pro mobil. Co s tím?

GoldenEgg momentálně nepodporuje media queries, ačkoliv na tom usilovně pracujeme. Je využívána detekce zařízení, proto musíte jít na web přímo z mobilního telefonu, případně změnit User Agent string prohlížeče.

Jak nastavím stránku 404?

GoldenEgg má v nastavení možnost nastavit stránku 404 v System -> 404. Pokud na nastavení používáte externí plugin, tak je možné že nastavení nebude fungovat správně!

Proč mi nefungují Google Mapy?!

Pro fungování Google Map je potřeba si vygenerovat svůj API klíč.  Zde najdete přehledný návod jak na to. V administraci GoldenEgg ho pak stačí vložit a vše bude fungovat jak má.

Copyright 2015 MAXON DESIGN s.r.o. | All Rights Reserved | Powered by WordPress